Nasıl Başvurabilirim

Pazara sunulmuş, bir veya birden fazla ürün/hizmet/proje ile Smart-i Awards’a başvurulabilir.

Yarışmaya katılım online www.smartiawards.com’dan yapılır.

 

Lütfen başvuru formunuzu doldurmadan önce, ‘Smart-i Awards Başvuru Kılavuzu’nda belirtilen kriterleri inceleyiniz, jüri değerlendirmesi ilgili kriterlere göre yapılacaktır.

Başvuru Kılavuzunu Buradan İndirebilirsiniz

 

Yarışmaya 01 Ocak 2022 – 31 Ağustos 2023 dönemi içerisinde hayata geçirilmiş projeler katılabilir. Katılımcılar bu dönem içinde başlatmış ve pilota çıkmış projelerle başvurabilirler. Proje sona ermediyse son başvuru dönemi tarihine kadar elde edilen sonuçların paylaşılması gerekir.

Pilota çıkmış proje ile başvuru yapılabilir; fakat uygulamaya geçmemiş, tamamen proje aşamasında olan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Aynı proje ile veya birden fazla proje ile birden çok kategoride her proje için ayrı başvuru formu doldurarak yarışmaya başvuru yapılabilir. Her proje ve kategori/ödül için ayrı başvuru ücreti yatırılmalıdır. Dileyen kuruluş başvuru esnasında çalışmalarını tanıtan ek doküman/görsel ekleyebilirler. Başvurular ödül takvime uygun yapılmalıdır.

 

“Hemen Başvur” sekmesinden başvurunuza başlayabilirsiniz!

 

Sayfa girişinde ilettiğiniz bilgiler (ad-soyad, unvan, e-posta, tel) her girişte kullanacağınız bilgiler ile aynı olmalıdır, sistem aynı bilgisayardan devam ettiğiniz sürece ilgili bilgileri otomatik olarak ekranınıza taşıyacaktır. Farklı bilgisayar veya mobil üzerinden girişlerde yanı bilgilerinizle sayfayı doldurarak formunuza ulaşabilirsiniz. Proje Bilgileri bölümünde “Proje Adı” ve Proje Başlangıç Tarihi” alanları ve Bilgilerin Doğruluğu, Aydınlatma Metni doldurulması zorunlu alanlardır. Diğer alanlar sisteme giriş yaparak “Proje Bilgileri” sekmesinde son başvuru gününe kadar (31-08-2023) güncelleme yapmaya/yeni proje/ödül başvurusuna açık kalacaktır. “Ödeme Dekontu” eklenmemiş başvurular  değerlendirmeye alınmayacaktır. Yarışmacı başvuru gelirleri ile her yıl bir STK/Sosyal Girişim eğitim programı desteklenmektedir.

Olası sorularınız için lütfen S.S.S bölümünü inceleyiniz.

 

Başvurularınızla ilgili her türlü iletişim için proje ekibine psm@psmmag.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.